CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO

Zaginiona (booklet) [DVD] Films, Television and Theatre

Zaginiona (booklet) [DVD]

21.59 zł 21,81 zł
Termofor WITH LOVE Pozostałe artykuły szkolne

Termofor WITH LOVE

32.14 zł 32,46 zł
Smerfy Muzykalne Smerfy Animowane

Smerfy Muzykalne Smerfy

20.67 zł 20,88 zł
Tabliczka do malowania Ślimak Pozostałe zabawki

Tabliczka do malowania Ślimak

30.72 zł 31,03 zł

Car and motor accessories


Szukaj w iceneo.pl : Car and motor accessories
CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO Car and motor accessories

Koszty dostawy

V - do 240 km/h

Dodatkowe informacje

Czas dostawy : Dostępna ilość:
CONTINENTAL
Promocja
V - do 240 km/h

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO

1048.45 zł

1058,93 zł

Kategoria:
Marka:

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P - opona osobowa do aut wyposazonych w systemy bezpieczeństwa. NOWOŚĆ 2009!!!

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P zaprojektowany został z myślą o współpracy z samochodowymi systemami wspomagającymi pracę kierowcy.

Bieżnik

Asymetryczny profil zapewnia najlepszą charakterystykę prowadzenia na mokrych i suchych nawierzchniach oraz typowo zimowych drogach. Lamele zostały opracowane w taki sposób, aby wspierać system ESC. Asymetryczny bieżnik, równomiernie rozkładający obciążenie, zaprojektowano tak, aby zewnętrzna część opony z wystającymi blokami stabilizującymi gwarantowała wysoką przyczepność przy pokonywaniu zakrętów oraz precyzyjne przenoszenie poleceń wydawanych zza kierownicy. Środkową część bieżnika opracowano w taki sposób, aby jego elementy tworzyły ścisłą grupę krawędzi zwiększających przyczepność. Ma to zapewnić optymalne przenoszenie mocy przy ruszaniu, hamowania i skręcaniu na ośnieżonych lub oblodzonych drogach. Liczne kanały umieszczone między blokami bieżnika zapewniają w mokrych warunkach szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego z nawierzchni drogi.

TS 830 P to opona zimowa i doskonale zbalansowana.
 • zrównoważona charakterystyka
 • asymetryczna rzeżba bieżnika
 • świetna kierowalność
 • Asortyment i zastosowanie

  Opony TS 830 P będą dostępne początkowo w 20 wersjach rozmiarowych. Już teraz wiadomo, że producent aut marki Mercedes-Benz będzie wyposażał swoje samochody w te nowoczesne opony.

  Opony w wersji SEAL

  Producent opon Continental opracował substancję ContiSeal, która znajduje zastosowanie w oponach osobowych. Jest to lepka, kleista substancja uszczelniające dziurę po przebiciu opony. Jest równomierne rozłożona wewnątrz opony, pod powierzchnią bieżnika. Uszczelnia przebicie powstałe na bieżniku, przez przedmiot o średnicy do 5mm. Uszczelnienie bieżnika ma miejsce po wyjęciu przedmiotu. Nie ma potrzeby jej natychmiastowej wymiany, niemniej jeżeli doszło do przebicia czy przecięcia opony typu ContiSeal, powinno się ją skontrolować w zakładzie wulkanizacyjnym, czy nadaje się do naprawy, czy trzeba ją wymienić. Technologia ContiSeal nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas jazdy w normalnych warunkach- zachowuje się tak samo, jak zwykła opona, bez tej technologii. Podobnie z montażem, nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia czy maszyny. Odróżnić je można za pomocą symbolu umieszczonego na boku opony.

  Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione. ...

Opinie

Twoja opinia