CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO

Car and motor accessories


Szukaj w iceneo.pl : Car and motor accessories
CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO Car and motor accessories

Koszty dostawy

V - do 240 km/h

Dodatkowe informacje

Czas dostawy : Dostępna ilość:
CONTINENTAL
Promocja
V - do 240 km/h

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO

1048.45 zł

1058,93 zł

Kategoria:
Marka:

CONTINENTAL ContiWinterContact TS830P 255/40R18 99V [EC2-73dB] XL FR MO

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P - opona osobowa do aut wyposazonych w systemy bezpieczeństwa. NOWOŚĆ 2009!!!

CONTINENTAL ContiWinterContact TS 830 P zaprojektowany został z myślą o współpracy z samochodowymi systemami wspomagającymi pracę kierowcy.

Bieżnik

Asymetryczny profil zapewnia najlepszą charakterystykę prowadzenia na mokrych i suchych nawierzchniach oraz typowo zimowych drogach. Lamele zostały opracowane w taki sposób, aby wspierać system ESC. Asymetryczny bieżnik, równomiernie rozkładający obciążenie, zaprojektowano tak, aby zewnętrzna część opony z wystającymi blokami stabilizującymi gwarantowała wysoką przyczepność przy pokonywaniu zakrętów oraz precyzyjne przenoszenie poleceń wydawanych zza kierownicy. Środkową część bieżnika opracowano w taki sposób, aby jego elementy tworzyły ścisłą grupę krawędzi zwiększających przyczepność. Ma to zapewnić optymalne przenoszenie mocy przy ruszaniu, hamowania i skręcaniu na ośnieżonych lub oblodzonych drogach. Liczne kanały umieszczone między blokami bieżnika zapewniają w mokrych warunkach szybkie i skuteczne odprowadzanie wody i błota pośniegowego z nawierzchni drogi.

TS 830 P to opona zimowa i doskonale zbalansowana.
 • zrównoważona charakterystyka
 • asymetryczna rzeżba bieżnika
 • świetna kierowalność
 • Asortyment i zastosowanie

  Opony TS 830 P będą dostępne początkowo w 20 wersjach rozmiarowych. Już teraz wiadomo, że producent aut marki Mercedes-Benz będzie wyposażał swoje samochody w te nowoczesne opony.

  Opony w wersji SEAL

  Producent opon Continental opracował substancję ContiSeal, która znajduje zastosowanie w oponach osobowych. Jest to lepka, kleista substancja uszczelniające dziurę po przebiciu opony. Jest równomierne rozłożona wewnątrz opony, pod powierzchnią bieżnika. Uszczelnia przebicie powstałe na bieżniku, przez przedmiot o średnicy do 5mm. Uszczelnienie bieżnika ma miejsce po wyjęciu przedmiotu. Nie ma potrzeby jej natychmiastowej wymiany, niemniej jeżeli doszło do przebicia czy przecięcia opony typu ContiSeal, powinno się ją skontrolować w zakładzie wulkanizacyjnym, czy nadaje się do naprawy, czy trzeba ją wymienić. Technologia ContiSeal nie powoduje żadnego dyskomfortu podczas jazdy w normalnych warunkach- zachowuje się tak samo, jak zwykła opona, bez tej technologii. Podobnie z montażem, nie są wymagane żadne specjalistyczne narzędzia czy maszyny. Odróżnić je można za pomocą symbolu umieszczonego na boku opony.

  Źródło: Opracowanie sklepu NetCar na podstawie materiałów producenta. Kopiowanie zabronione. ...

Opinie

Twoja opinia